Personal
styling

Styling portréty
zamestnancov

Styling foto a
video produkcia

Personal styling

Rôzne životné fázy prinášajú rôzne potreby a požiadavky na náš šatník. Keď sa k tomu pridá rýchlotočiaca sa módna scéna, nákup správnych kúskov sa stáva časovo náročným. V množstve ponúkaného tovaru je stylista výborným pomocníkom, ktorý vám ponúkne iný pohľad na vás a vaše proporcie.

Ak je vašim slabým miestom pracovný šatník, spolu s našou expertkou na pracovné dress cody ho zaktualizujete a pripravíte outfity na konkrétne pracovné príležitosti. Alebo si nechajte nadizajnovať svoj nový obraz s kompletným odporúčaním, kde nakúpiť, tak, ako ste to spravili pri zariaďovaní svojho domu. Veď naše telo je obydlie pre našu dušu.

Vytriedenie šatníka

50€ / 1hod

Personal shopper

120€ / 3hod

Biznis styling

50€ / 1hod

Vizualizácia

120€

Styling portréty
zamestnancov

Príliš dlhé rukávy, rozchádzajúca sa blúzka na prsiach, odstávajúce sako deformujúce postavu, vytŕčajúca kravata spod goliera alebo disharmonická kombinácia kravaty, obleku a košele... to je len niekoľko chýb, za ktoré si bez supervízie stylistu platíte. Spokojnosť zamestnanca s vlastnou fotografiou je pre nás kľúčová – je to nástroj, ktorým reprezentuje nielen zamestnávateľa ale aj seba.

Supervízia
pri fotení

150€ / do 20 osôb

Supervízia so
zápožičkou outfitov

230€ / do 20 osôb

Plus: záloha na zápožičku
podľa požiadaviek klienta

Korporátny
portrét

160€ / osoba

Balík: fotograf, vizážista,
stylista, fashion koučka

Styling foto a
video produkcia

V zmysle nášho hesla STYLE FOR REAL PEOPLE spolupracujeme na kampaniach, v ktorých sú protagonistami ľudia v reálnych životných situáciách a profesiách.

Cena na vyžiadanie v závislosti od náročnosti projektu

Objednávkový formulár